A-COAXIAL-20M-AUDIO
Kit Image
A-COAXIAL-20M-AUDIO
Combined coaxial / power / audio cable on 20 m
https://a-secur.com/web/image/product.template/2692/image_1920?unique=1324875
view more
Cable coaxial
Length
20 m
Color
Black
Señales
Video / alimentación / audio
Kit Image
A-COAXIAL-20M-AUDIO
specifications and features
General information
Type of cable Combined Coaxial / Power / Audio
Material and dimensions
Length 20 m
Color Black
CONNECTION
Audio RCA
Power DC
Tipo conector Video BNC
Señales Video / alimentación / audio
VÍDEO CONDUCTOR
Inner conductor Cobre 0.404 mm
Aislamiento FPE 2.0 mm
Exterior conductor 32 / 0.12 mm
Cubierta PVC 3.5 mm
POWER HEAD
Interior conductor CCA 7 / 0.2 mm
Insulation PVC 1.12 mm