A-INJPOE-60-BT
Kit Image
A-INJPOE-60-BT
Injector HiPoE
https://a-secur.com/web/image/product.template/4621/image_1920?unique=1324875
view more
Kit Image
A-INJPOE-60-BT
specifications and features
General information
Type Injector HiPoE
Material and dimensions
Dimensions 140 x 62 x 32 mm
Net weight 350 g
Weight with packaging 400 g
Power consumption
Power mode AC
Voltage 100V ~ 240V
Amperage 1500mA
Ambient
Operating temperature -20 ºC ~ 40 ºC
ETHERNET PORTS
Transmission distance Hasta 100 m
POE Ports Speed 10 / 100 / 1000
NET STANDARD
IEEE802,3af Yes
Hi-PoE
IEEE802,3at Yes
PoE+ Yes
IEEE802.3bt Yes
POE
Power output DC 56V / 60W