HWT-B120-MS
Kit Image
HWT-B120-MS
Bullet 4 in 1 (cvi, tvi, ahd and analog) camera of 2 megapixels and fix lens
https://a-secur.com/web/image/product.template/3177/image_1920?unique=6947c99
Lens Type: Fix
Focal distance: 2.8 mm
Night vision
Night vision distance: 30 m
Video Resolution: 2 Megapixels
Miniatura
Detect 44 m Percepción de objetos en movimiento sin clasificarlos.
Miniatura
Observe 17 m Diferencia de personas, animales o vehículos.
Recognize 9 m Distinción entre hombre o mujer.
Identify 4 m Identificación del rostro, visualización de matrícula.
Kit Image
HWT-B120-MS
Material and dimensions
Dimensions 158.6 x 61 x 58 mm
Material Metal
Net weight 295 g
Weight with packaging 370 g
Power consumption
Power mode DC
Voltage 12V
Consumption (w) 3W
Amperage 250mA
Use Indoor-outdoor
Maximum humidity 90%
DISTANCE DORI
Detect 44 m
Observe 17 m
Recognize 9 m
Identify 4 m
Sensor resolution 1920 x 1080
Sensor Size 1/2.9'
Electronic shutter speed 1/25s ~ 1/50,000s
Minimum lighting 0.01Lux
Axes
Motion 3-Axis
Lens
Lens Type Fix
Focal distance 2.8 mm