HWT-B120-P
Kit Image
HWT-B120-P
Bullet 4 in 1 (cvi, tvi, ahd and analog) camera of 2 megapixels and fix lens
https://a-secur.com/web/image/product.template/9262/image_1920?unique=1324875
Lens Type: Fix
Focal distance: 2.8 mm
Night vision
Night vision distance: 20 m
Kit Image
HWT-B120-P
Material and dimensions
Dimensions 65.9 x 189.2 x 81.8 mm
Material Plastic
Net weight 400 g
Power consumption
Power mode DC
Voltage 12V
Consumption (w) 4W
Amperage 350mA
Use Indoor-outdoor
Maximum humidity 90%
Sensor resolution 1920 x 1080
Electronic shutter speed 1/25s (1/30)s ~ 1/50,000s
Minimum lighting 0.01Lux
Axes
Motion 2-Axis
Lens
Lens Type Fix
Focal distance 2.8 mm