VK-12VDC5A-BOX-BAT
Kit Image
VK-12VDC5A-BOX-BAT
12 v adjustable 5a power supply
https://a-secur.com/web/image/product.template/3093/image_1920?unique=6947c99
view more
Power output
12 V adjustable
Maximum consumption
5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC5A-BOX-BAT
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 187 x 193 x 90 mm
Material Plastic
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output 12 V adjustable
Maximum consumption 5A
Función SAI Yes (batteries 12V / 7AH)
Conexión bateria F1
Input current 1800mA
Output current 5000mA
Ambient
Operating temperature -20 ºC ~ 45 ºC
Use Indoor
Maximum humidity 90%