VK-IPC-T251-LI
Kit Image
VK-IPC-T251-LI
Minidome ip camera of 5 megapixels and fix lens
https://a-secur.com/web/image/product.template/7599/image_1920?unique=a1275f1
Lens Type: Fix
Focal distance: 2.8 mm
Night vision
Night vision distance: 30 m
Miniatura
Detect 62 m Percepción de objetos en movimiento sin clasificarlos.
Miniatura
Observe 25 m Diferencia de personas, animales o vehículos.
Kit Image
VK-IPC-T251-LI
Technology IP
Type of camera Minidome
Material and dimensions
Dimensions 97 x 110 (Ø) mm
Material Metal and plastic
Net weight 350 g
Weight with packaging 480 g
Color White
Power consumption
Power mode DC
Voltage 12V
Consumption (w) 3W
Amperage 250mA
Use Indoor-outdoor
Maximum humidity 95%
DISTANCE DORI
Detect 62 m
Observe 25 m
Lens Type Fix
Focal distance 2.8 mm