VK-MEDIA-20KM-SM-SC
Kit Image
VK-MEDIA-20KM-SM-SC
Ethernet-to-Fibre Media Converter
https://a-secur.com/web/image/product.template/8121/image_1920?unique=866c782
view more
Kit Image
VK-MEDIA-20KM-SM-SC
specifications and features
General information
Tipo de Fibra Single Mode
Tipo de conector SC
Material and dimensions
Dimensions 80 x 24 x 20 mm
Net weight 90 g
Power consumption
Power mode DC or PoE port
Voltage 12V ~ 48V
PoE power Yes (entry)
Potencia 5W
Ambient
Operating temperature -30 ºC ~ 75 ºC
Maximum humidity 90%