VK-MON-43-4K
Kit Image
VK-MON-43-4K
43" monitor
https://a-secur.com/web/image/product.template/4842/image_1920?unique=1324875
view more
Monitores CCTV
VESA support
Yes, 200 x 200 mm type
VGA
1
HDMI
2
Kit Image
VK-MON-43-4K
specifications and features
General information
Type of monitor 43'
Material and dimensions
Dimensions 966 x 563 x 83 mm
Material Plastic and Steel
Net weight 7300 g
Weight with packaging 9000 g
VESA support Yes, 200 x 200 mm type
Power consumption
Power mode AC
Voltage 100V ~ 240V
Consumption (w) 100W
Ambient
Operating temperature -20 ºC ~ 40 ºC
Use Indoor
Maximum humidity 90%